Zapraszamy wszystkich uczestników rekrutacji uzupełniającej, którzy złożyli wnioski, na zebranie Komisji Kwalifikacyjnej dnia 8 listopada 2018 (czwartek) o godzinie 9:00 w Sali 91, budynek 100.

1. Formularz zgłoszeniowy podpisany przez koordynatora wydziałowego (do pobrania na stronie WAT dotyczącej programu Erasmus+);

2. Zaświadczenie potwierdzające poziom znajomości języka obcego. UWAGA: Komórka Erasmus+ przygotuje takie zaświadczenia dla osób, które złożą dokumenty aplikacyjne. Prosimy pojedynczo nie zwracać się w tej sprawie do Studium Języków Obcych.

3. List motywacyjny podpisany odręcznie;

4. List akceptacyjny z uczelni lub instytucji zagranicznej (w przypadku zgłoszenia na praktykę);

5. Opinia promotora pracy dyplomowej (w przypadku studenta ostatniego roku studiów);

6. Dokument potwierdzający działalność uczelnianą, pozauczelnianą lub dodatkowe osiągnięcia (fakultatywnie).

Absolwenci każdego stopnia studiów mają możliwość wyjazdu na staż absolwencki pod warunkiem zakwalifikowania się do udziału w programie Erasmus+ na ostatnim roku studiów.

KONTAKT W SPRAWIE PROGRAMÓW "Erasmus +" WAT:

Kierownik Zespołu ds. Wymiany Studentów i Nauczycieli - Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+

mgr Karol Wilk
tel. 261 839 760; budynek nr 100, pok. 88

------------------------------------------------------------------------------------

Pracownicy Zespołu ds. Wymiany Studentów i Nauczycieli

mgr Agnieszka Różnowicz