Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji (dalej w skrócie - WIG WAT) zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej WIG WAT - www.wig.wat.edu.pl.

Daty publikacji i aktualizacji:

Data pierwszej publikacji strony internetowej: 2007-10-01

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2022-08-18

Status pod względem zgodności z ustawą

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności wymienionych poniżej:

  • Pliki sporządzane „odręcznie”;
  • Pliki udostępniane w przeszłości lub pliki regularnie aktualizowane - pliki te, dostosowywane są podczas wprowadzania kolejnych zmian na stronie.
  • Serwis zawiera dokumenty PDF, które powstały na podstawie źle przygotowanych dokumentów Word lub są skanami dokumentów. W miarę możliwości są one poprawiane.
  • Strona nie posiada mapy serwisu - planowane utworzenie.

Skróty klawiaturowe

Strona internetowa nie jest wyposażona w skróty klawiaturowe, które mogłyby wchodzić w konflikt z technologiami asystującymi (np. programy czytające), systemem lub aplikacjami użytkowników. Można używać standardowych skrótów klawiaturowych przeglądarki.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt z administratorem strony internetowej, adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać żądania zapewnienia dostępności.

Informacje uzupełniające

Nasz serwis został zaprojektowany tak, aby był możliwy do obsłużenia dla jak najszerszej grupy użytkowników, niezależnie od używanej technologii, oprogramowania lub posiadanej dysfunkcji - LINK DO TESTU STRONY.

Wersja mobilna - działanie na różnych urządzeniach

Nasz serwis został zbudowany w oparciu o metodę "Responsive Web Design”. Metoda ta sprawia, że serwis automatycznie dostosowuje wyświetlanie do rozdzielczości oraz wielkości ekranu.

Aplikacje mobilne

WIG WAT nie udostępnia żadnych aplikacji mobilnych. Oświadczenie sporządzono dnia: 2022-08-22. Analizę sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez administratora WIG WAT.