Targi Pracy 2024

Szukacie pracy, w szczególności praktyk lub stażu wakacyjnego? Zastanawiacie się jaką ścieżkę zawodową obrać i jak zyskać wyjątkowe doświadczenie w branży? Nie przegapcie okazji, aby nawiązać kontakty i poznać możliwości zawodowe na Targach Pracy Wojskowej Akademii Technicznej. Już 17 i 18 kwietnia w Klubie WAT w godz. 10:00 - 14:00 będziecie mieli okazję spotkać się z rekruterami osobiście, dowiedzieć się o różnych rolach zawodowych i zdobyć informacje na temat procesu rekrutacji.

Wybory do Senetu WAT i na Dziekana WIG 2024

Informujemy, że na stronie Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji powstał dział dotyczący Wyborów 2024 do Senatu WAT oraz na Dziekana WIG. W dziale tym będą zamieszczane ogłoszenia, uchwały, zgłoszenia oraz pozostałe dokumenty dotyczące wyborów.

XVIII Konferencja OKSG

W dniach 18 - 19 kwietnia 2024 r. na terenie Wojskowej Akademii Technicznej odbędzie się XVIII Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji. Organizatorem tegorocznej konferencji są studenci Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji zorganizowani w Kołach Naukowych: KNS GeoPixel i KNS Rozpoznanie obrazowe. Obrady będą odbywały się w budynku Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania (budynek 135). Szczegółowy program konferencji oraz tematy wystąpień zamieszczone są TUTAJ.

Program Praktyk Budimex

Budimex wystartował z programem praktyk studenckich na rok 2024. Największy w Polsce generalny wykonawca przygotował ok. 250 miejsc dla osób kształcących się na kierunkach inżynieryjnych, ale także w dziedzinie HR, finansów czy IT. Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę internetową www.akademiabudimex.pl. Nowa witryna programu zawiera m.in. mapę lokalizacji, w których - w okresie od marca do września - można odbyć praktyki. Są tam także sylwetki - wybranych z pośród 500 - pracowników firmy, którzy zaczynali swoją przygodę zawodową właśnie, jako praktykanci.

Technologia opracowania tyflomap zabytkowych założeń parkowych

23 maja 2024 r. w sali kinowej Klubu WAT przy ul. Gen. S. Kaliskiego 25a odbędzie się konferencja podsumowująca projekt pt. „Technologia opracowania tyflomap zabytkowych założeń parkowych”, realizowany na WAT w latach 2021-2024. Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Głównego Geodety Kraju.