Wybory do Senetu WAT i na Dziekana WIG 2024

Informujemy, że na stronie Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji powstał dział dotyczący Wyborów 2024 do Senatu WAT oraz na Dziekana WIG. W dziale tym będą zamieszczane ogłoszenia, uchwały, zgłoszenia oraz pozostałe dokumenty dotyczące wyborów.

Program Praktyk Budimex

Budimex wystartował z programem praktyk studenckich na rok 2024. Największy w Polsce generalny wykonawca przygotował ok. 250 miejsc dla osób kształcących się na kierunkach inżynieryjnych, ale także w dziedzinie HR, finansów czy IT. Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę internetową www.akademiabudimex.pl. Nowa witryna programu zawiera m.in. mapę lokalizacji, w których - w okresie od marca do września - można odbyć praktyki. Są tam także sylwetki - wybranych z pośród 500 - pracowników firmy, którzy zaczynali swoją przygodę zawodową właśnie, jako praktykanci.

Technologia opracowania tyflomap zabytkowych założeń parkowych

23 maja 2024 r. w sali kinowej Klubu WAT przy ul. Gen. S. Kaliskiego 25a odbędzie się konferencja podsumowująca projekt pt. „Technologia opracowania tyflomap zabytkowych założeń parkowych”, realizowany na WAT w latach 2021-2024. Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Głównego Geodety Kraju.

Bluzy wydziału WIG

Bluzy Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji zostaną wręczone przez Dziekana studentom, którzy: w roku akademickim 2023/2024 realizowali lub realizują studia według indywidualnego programu studiów (tzw. studia indywidualne) i nie zostali przywróceni do kontynuowania studiów na zasadach ogólnych zgodnie z §24 ust. 11 Regulaminu Studiów w WAT

Drukarka ogólnodostępna na WIG

Informujemy, że od dzisiaj tj. 16.05.2023 r. udostępniona została drukarka dla wszystkich studentów i gości w naszym Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji. Znajduje się ona na parterze budynku 58, we wnęce pomiędzy pokojami  nr. 1 i 2. Drukowanie dokumentów jest odpłatne. Cała instrukcja korzystania z drukarki jest umieszczona na ścianie i panelu przednim drukarki.