• baner01
 • baner02
 • baner03
 • baner04
 • baner05
 • baner06
 • baner07
 • baner08
 • baner09
 • baner10
 • baner11

1. GIS, Fotogrametria i Teledetekcja w Gospodarce Narodowej, Obronie Kraju i Ochronie Środowiska

Termin: 12 października 2019r. - 21 czerwca 2020r.
Studia podyplomowe realizowane są w cyklu 12 dwudniowych (sob-niedz.) zjazdów, 204 godzin wykładów i laboratoriów.

Koszt uczestnictwa - Opłata rekrutacyjna 85 zł, czesne - 4800 zł. Opłatę rekrutacyjną należy wpłacić po zakwalifikowaniu się na Studia, jednak nie później niż przed rozpoczęciem zajęć w październiku.

Rejestracja do 30.09.2019r.

Przewidywana liczba miejsc: 30 osób (min 20 osób)
Kontakt: (+48) 261-83-71-48 oraz (+48) 261-83-90-21
Strona studiów: WIG GIS

Od kandydatów wymagane jest wykształcenie wyższe a uruchomienie studiów uwarunkowane jest minimalną ilością uczestników.

UWAGA - Istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych przez PUP

Powiatowy Urząd Pracy może sfinansować osobie bezrobotnej koszty studiów podyplomowych w systemie wieczorowym lub zaocznym. Warunkiem uzyskania dofinansowania jest złożenie przez bezrobotnego uzasadnienia, że ukończenie danych studiów zapewni mu uzyskanie odpowiedniej pracy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.wig.wat.edu.pl/giswig


2. Eksploatacja obiektów infrastruktury wojskowej

Studia podyplomowe: EKSPLATACJA OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY WOJSKOWEJ
Kierownik studiów: Dr inż. Marian Sobiech; tel. 261-83-97-97, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z-ca Kierownika: Mjr dr inż. Bartłomiej Pieńko; tel. 261-83-74-92 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat: P. Elżbieta Oględzińska, tel. 261-83-91-41 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin realizacji studiów:
Studia podyplomowe realizowane będą w formie tygodniowych zjazdów od poniedziałku do piątku: 07.01.2020 - 04.12.2020. Rozpoczęcie studiów odbędzie się pierwszego dnia zjazdu w Klubie WAT godz. 8.00; ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 25a - (żołnierzy zawodowych obowiązuje strój wyjściowy)
Czas trwania studiów: 2 semestry
Koszt studiów: 5500 zł (za całość w przypadku płatności jednorazowej, a przy płatności ratalnej odpłatność wynosi 2750 x 5% = 2 887,50 zł.) - żołnierze zawodowi skierowani służbowo decyzją Departamentu Kadr MON - opłatę za studia pokrywa MON. Pracownicy cywilni wojska oddelegowani służbowo na studia podyplomowe Eksploatacja obiektów infrastruktury wojskowej zobowiązani są na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., formularz zgłoszeniowy, klauzulę informacyjną, zdjęcie w formacie jpg. W/w dokumenty należy przesyłać na adres email sekretariatu do 27.12. br.
Cel i przeznaczenie studiów: Studia przeznaczone są dla oficerów posiadających wykształcenie wyższe II stopnia od STE. major, którzy nie posiadają ukończonych studiów podyplomowych oraz oficerów o STE. kapitan przewidzianych do wyznaczenia na stanowisko służbowe o STE. major z innego pionu funkcjonalnego niż dowódczy i sztabowy, a także pracowników wojska posiadających wykształcenie wyższe. Celem studiów podyplomowych jest umożliwienie wyznaczenia na stanowisko w korpusie oficerów starszych oraz podwyższenie kwalifikacji i poszerzenie wiedzy specjalistycznej na zajmowanym stanowisku służbowym. Ponadto, przygotowanie oficerów oraz pracowników wojska (na stanowiskach kierowniczych planowania i wykonawczych) do pracy w jednostkach wojskowych i instytucjach związanych z infrastrukturą wojskową oraz nabycie kwalifikacji do objęcia wyższego stanowiska służbowego.

Informacje dodatkowe dla żołnierzy zawodowych skierowanych na kurs: http://www.wat.edu.pl/?page_id=2806

Osoba do kontaktu: p. Elżbieta Oględzińska, tel. 261-83-91-41; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Dokumenty - oferta dydaktyczna, wniosek o przyjęcie, formularz zgłoszeniowy
 2. Materiały do pobrania - dostępne po zalogowaniu

3. Zagrożenia w projektowaniu, budowie i eksploatacji infrastruktury komunikacyjnej (w roku akad. 2016/17 nieaktualne)

Organizator: Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji

Adres organizatora:

Wojskowa Akademia Techniczna / Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji

Studia Podyplomowe "Zagrożenia w projektowaniu, budowie i eksploatacji infrastruktury komunikacyjnej"

ul. Gen. W. Urbanowicza 2, 00-908 Warszawa 49, tel (+48) 261-83-72-18

Charakterystyka studiów podyplomowych:

Celem studiów jest podniesienie kwalifikacji zawodowych inżynierów budownictwa oraz pogłębienie wiedzy słuchaczy z obszaru oceny i przeciwdziałania zagrożeniom w infrastrukturze transportowej. Absolwenci studiów podyplomowych przyswoją umiejętności w zakresie: projektowania i eksploatacji, modernizacji oraz diagnozowania stanu technicznego dróg i obiektów infrastruktury transportowej.

Kierownik studiów: Ppłk dr inż. Ryszard Chmielewski

Czas trwania: marzec - grudzień 2014; 216 godzin (10 zjazdów weekendowych)

Termin zgłoszenia: 14.03.2014 r.

Opłata za studia: 4500 PLN

1. Dokumenty - oferta dydaktyczna, wniosek o przyjęcie, formularz zgłoszeniowy

Back to top