W imieniu Przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny "Inżynieria Lądowa, Geodezja i Transport" prof. dr hab. inż. Michała Kędzierskiego, uprzejmie informuję o publicznej obronie mgr. inż. Damiana Waliszewskiego pt. „Weryfikacja metodyki oceny podłoża wątpliwego dla nawierzchni lotniskowych i drogowych", która odbędzie się w dniu 08.03.2023 r., o godz. 12.00 w trybie hybrydowym. Z rozprawą doktorską oraz recenzjami można zapoznać się na stronie internetowej: https://bip.wat.edu.pl/postepowania-awansowe/postepowanie-awansowe-damian-waliszewski. Promotor rozprawy: dr hab. inż. Ryszard Chmielewski, Recenzenci: prof. dr hab. inż. Piotr Nita oraz dr hab. inż. Wojciech Sas, prof. SGGW. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie, proszone są o zgłoszenie swojego udziału najpóźniej do dnia 08.03.2023 r. do godz. 9.00 wysyłając zgłoszenie na adres e-mail sekretarza komisji doktorskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej "Inżynieria Lądowa, Geodezja i Transport" prof. dr hab. inż. Michał Kędzierski zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. inż. Jakuba WABIŃSKIEGO 10.01.2023 r., o godz. 12.00, sala 110, bud. 58 (Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT, przy ul. gen. S. Kaliskiego 2 w Warszawie). Temat rozprawy: „Metodyka zwiększania potencjału informacyjnego oraz półautomatycznego opracowywania tyflomapPromotor: dr hab. inż. Albina Mościcka, prof. WAT Recenzenci: dr hab. inż. Robert Olszewski, prof. PW, dr hab. inż. Witold Kazimierski, prof. PMS,, dr hab. inż. Krystian Kozioł, prof. AGH. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie w trybie zdalnym, proszone są o zgłoszenie swojego udziału najpóźniej do dnia 10.01.2023 r. do godz. 9.00 wysyłając zgłoszenie na adres e-mail sekretarza komisji doktorskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z rozprawą doktorską oraz recenzjami można zapoznać się na stronie internetowej: https://bip.wat.edu.pl/postepowania-awansowe/postepowanie-awansowe-jakub-wabinski

W imieniu Przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny "Inżynieria Lądowa i Transport" prof. dr hab. inż. Michała Kędzierskiego, uprzejmie informuję o publicznej obronie mgr. inż. Piotra Grobelnego pt. „Zintegrowany model konstytutywny drewna”, która odbędzie się w dniu 25.10.2022 r., o godz. 12.00 w trybie hybrydowym. Z rozprawą doktorską oraz recenzjami można zapoznać się na stronie internetowej: https://bip.wat.edu.pl/postepowania-awansowe/postepowanie-awansowe-piotr-grobelny. Promotor rozprawy: dr hab. inż. Włodzimierz Idczak, prof. WAT, Recenzenci: prof. dr hab. inż. Paweł Kłosowski - Politechnika Gdańska oraz dr hab. inż. Edward Roszyk, prof. UPP - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie, proszone są o zgłoszenie swojego udziału najpóźniej do dnia 24.10.2022 r. do godz. 9.00 wysyłając zgłoszenie na adres e-mail sekretarza komisji doktorskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..