Informujemy, że przedłużanie legitymacji studenckich (ELS) w roku akademickim 2023/2024 w semestrze letnim będzie przebiegało następująco:

Studenci, rozpoczynający kształcenie w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 są zobowiązani do zaliczenia szkolenia BHP na stronie https://e-learning.wat.edu.pl w terminie do 10.03.2024 r. Dotyczy to także osób, które zaliczały podobne szkolenie w ramach realizacji programu studiów pierwszego stopnia.

Ze względu na bardzo duży ubytek w stanach osobowych grup szkoleniowych po 1 semestrze decyzją dziekana z dnia 29.02.2024 r. następuje redukcja grup szkoleniowych. W semestrze letnim 2023/2024 po reorganizacji studenci z grup likwidowanych podanych poniżej zostają przesunięci do pozostawionych grup.

Przedstawiamy rozkład zajęć dla kursu WOT gr. WIG23BITS6 edycja lato 2023/2024 - kliknij  TUTAJ.

Opłatę za studia (czesne) jak i pozostałe wpłaty Studenci dokonują na indywidualne konta studenckie dostępne w systemie USOS. Studenci I roku studiów niestacjonarnych należność za legitymację studencką wpłacają łącznie z opłatą czesnego za studia za I semestr. Studenci mogą składać wnioski o rozłożenie płatności na raty do dnia 15.03.2024r Po tym terminie wnioski nie będą przyjmowane.

Informujemy, że wszyscy studenci WAT mogą korzystać z różnych rodzajów wsparcia. Są to m.in.