Informujemy, że od 01.07.2018r. rozpocznie się modernizacja dotychczasowego Centrum Pobierania Plików. Nie będzie możliwe rejestrowanie nowych użytkowników, a zamieszczone pliki i wiadomości w kalendarzu będą sukcesywnie usuwane ze względu na zmianę silnika i oprogramowania strony. Dlatego prosi się studentów i wykładowców o pobranie potrzebnych materiałów z CPP przed 30.06.2018r. Modernizacja i aktualizacja serwisu CPP może potrwać do 01.09.2018r. Za zaistniałą sytuację przepraszamy i postaramy się, aby nowy CPP zaczął działać jak najszybciej.

Ze względów organizacyjnych egzamin poprawkowy z Fizyki dla studentów stacjonarnych kierunku budownictwo dr hab. inż. Paweł Perkowski przeprowadzi w dniu 13.09.2018 r. na 3-4 godzinie lekcyjnej w auli F/100 a dla kierunku geodezja i kartografia w dniu 12.09.2018 r. na 5-6 godzinie lekcyjnej w auli F/100. Korekta zmienia terminy podane w zatwierdzonych planach sesji publikowanych w internecie i na tablicach ogłoszeniowych w budynkach WIG.

Zgodnie ze stanowiskiem Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych, w rozumieniu ustawy z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. Nr 124, poz. 1152 z późń. zm.), ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym.

Informujemy, że studenci i wykładowcy WIG, mogą założyć w CCP swoje konto, spełniając odpowiednie kryteria rejestracji, czyli podać w formularzu rejestracyjnym prawidłowe dane. Cały prawidłowy proces rejestracji został opisany w linku menu POMOC CENTRUM.

Urząd m.st. Warszawy zaprasza studentów i absolwentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT do odbycia praktyk w jednostkach i spółkach miejskich. Pełna oferta praktyk jest dostępna  - TUTAJ.

Informujemy, że nowym dodatkowym warunkiem dopuszczenia do egzaminów dyplomowych jest rozliczenie się z karty obiegowej studenta. Pozostałe warunki dopuszczenia do egzaminu pozostają bez zmian - ZOBACZ TUTAJ. Po obronie pracę zbiera Sekretarz i zdaje do Dziekanatu bud. 58 pok. nr 6.