W imieniu organizatorów mamy przyjemność zaprosić na zawody wędkarskie o puchar Rektora-Komendanta WAT, które odbędą się w dniu 01.10.2023 r. na łowisku „Stawy Cietrzewia” w Warszawie. Więcej informacji na naszym Facebook-u - https://www.facebook.com/wigwatwarszawa.

W systemie USOS uruchomiono proces ankietowania! Możecie już oceniać pracę Dziekanatu oraz nauczycieli akademickich. Prosimy o możliwie duże zaangażowanie w wypełnianie ankiet, gdyż ma to bezpośredni wpływ na jakość Waszego kształcenia i studiowania na Wydziale. Pamiętajcie -  ankiety są w pełni anonimowe!

Informujemy wszystkich studentów, że wszelkie opłaty mają być dokonywane na indywidualne rachunki bankowe przydzielone studentom, a w przypadku opłat do 100 zł istnieje możliwość wniesienia wpłaty w kasie WAT (bud. 100 pok. nr 7). W Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji nie są przyjmowane żadne wpłaty gotówkowe.

Niezmiernie miło jest mi poinformować, że na podstawie decyzji nr 89/206/2022 Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28.07.2022 r. Dyscyplina „Inżynieria Lądowa i Transport” prowadzona w Wojskowej Akademii Technicznej na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji otrzymała w procesie ewaluacji "kategorię A". Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do osiągniecia tego ogromnego sukcesu.

Przewodniczący Rady Dyscypliny „Inżynieria Lądowa i Transport”
płk prof. dr hab. inż. Michał Kędzierski

Jeśli jesteś studentem 3,4,5 roku i chcesz świadomie kierować swoją karierą, pod okiem doświadczonych specjalistów, to serdecznie zapraszamy na praktyki w firmie WASKO SA. Jesteśmy Grupą Kapitałową, która razem z podmiotami powiązanymi, tworzy jedną z największych polskich firm wdrażających nowoczesne technologie. Dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, transportowego, finansowego, ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej.

Grupa Saint-Gobain przygotowała dla Wojskowej Akademii Technicznej pdf katalog szkoleń (8.33 MB) , wykładów i warsztatów, który został przygotowany przez ekspertów wewnętrznych Grupy Saint-Gobain z myślą o uczniach i studentach w całej Polsce. pdf Katalog (8.33 MB) obejmuje tematykę szkoleń technicznych, z zakresu zarządzania organizacją, rekrutacji oraz z zakresu zarządzania projektami. Wszystkie spotkania są darmowe i prowadzone online.