Decyzje o stypendium socjalnym, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogi do odbioru od 16.11.2018. do 21.11.2018. w pok. nr 6 w godzinach pracy dziekanatu Wypłata stypendium nastąpi po odebraniu decyzji stypendialnej i upływie wskazanego w decyzji czasu na złożenia odwołania. Z uwagi na powyższe osobisty odbiór decyzji z jednoczesnym złożeniem oświadczenia o rezygnacji z odwołania znacznie skróci czas wypłacenia świadczenia. Decyzje nieodebrane zostaną wysłane pocztą na wskazany w systemie USOS adres do korespondencji.

W związku z ogłoszeniem 12.11.2018 r. dniem wolnym od pracy, zajęcia planowane w tym czasie zostaną przeniesione na inny termin. Prosi się nauczycieli i studentów o śledzenie zmian w elektronicznym dziekanacie.

Urząd m.st. Warszawy zaprasza studentów i absolwentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT do odbycia praktyk w jednostkach i spółkach miejskich. Pełna oferta praktyk jest dostępna  - TUTAJ.

Informujemy, że nowym dodatkowym warunkiem dopuszczenia do egzaminów dyplomowych jest rozliczenie się z karty obiegowej studenta. Pozostałe warunki dopuszczenia do egzaminu pozostają bez zmian - ZOBACZ TUTAJ. Po obronie pracę zbiera Sekretarz i zdaje do Dziekanatu bud. 58 pok. nr 6.

Informujemy, że w CPP udostępniony został studentom materiał informacyjny dotyczący wypełniania wniosków stypendialnych w systemie USOS. Plik w formacje pdf zamieszczony jest w Centrum Pobierania Plików w katalogu Wzory dokumentów lub bezpośrednio tutaj - USOS - info. wniosek stypendialny. Plik jest dostępny dla wszystkich bez konieczności logowania.

Informujemy, że na naszej stronie Wydziału zamieszczona została prezentacja z MNiSW jako skoncentrowany przewodnik po stypendiach, konkursach i programach dla studentów, czyli kto i jak aplikować w programach Ministerstwa. Bezpośredni link do pliku - Przewodnik dla studentów - aplikacje.