Od dnia 19.10.2020 r. do odwołania na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zdalnym (on-line). Zaplanowane zajęcia praktyczne, których nie można zrealizować w trybie on-line zostaną przeprowadzone w późniejszym terminie. Informacje o tych zajęciach oraz o nowych terminach przekażą wykładowcy.

DZIEKAN
płk prof. dr hab. inż. Michał KĘDZIERSKI

Przypominam, że 30.10.2020 r. mija termin na złożenie wniosków do Rektora dotyczących stypendiów dla studentów, o których mowa w § 3 ust 2 „Zasad przyznawania i wypłacania z WFS stypendiów za wyniki w nauce dla studentów WAT oraz stypendiów naukowych dla doktorantów WAT” stanowiących załącznik nr 2 do zarządzenia Rektora nr 3/RKR/2019 z dnia 20 marca 2019 r. w sprawie własnego funduszu na stypendia za wyniki w nauce dla studentów oraz stypendia naukowe dla pracowników i doktorantów. Wnioski należy złożyć do Prorektora ds. Studenckich po pozytywnym zaopiniowaniu ich przez wydziałowy organ samorządu studenckiego. Wzór wniosku oraz kryteria za jakie można wystąpić dla studenta o stypendium określa ww. zarządzenie.

Szanowni Państwo, informujemy, iż w związku z rozwijającą się sytuacją epidemiczną kurs będzie prowadzony w trybie ZDALNYM poprzez Microsoft Teams. Prosimy nie przyjeżdżać na WAT! Żołnierzy zakwalifikowanych na kurs uprzejmie prosimy o kontakt z kpt. Pawłem Muzolfem (tel. +48 662370717, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), który wyjaśni Państwu wszelkie kwestie organizacyjne oraz sposób logowania i dołączania do zajęć.

Drodzy Studenci. Oddajemy do Waszej dyspozycji drugą edycję bezpłatnych kursów e-learningowych przygotowanych specjalnie dla Was.

Na podstawie: Zarządzenia Rektora Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego nr 63/RKR/2020 z dnia 29 września 2020 r. w sprawie zasad funkcjonowania Uczelni oraz przedsięwzięć mających na celu zapobieganie i monitorowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 oraz „Wytycznych w zakresie przestrzegania działań profilaktycznych w warunkach stanu epidemii COVID-19” wydane przez Kanclerza WAT  wprowadzam w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021 w Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji poniższe zasady organizacji zajęć na wszystkich kierunkach studiów, studiach podyplomowych i kursach.

Informacja w sprawie ważności legitymacji studenckich, legitymacji doktoranta i legitymacji służbowych nauczyciela akademickiego.