INFORMACJA FINANSOWA DLA STUDENTÓW WIG

  1. Studenci odchodzący z uczelni WAT (skreśleni, rezygnujący, dyplomanci itp.) zobowiązani są do uregulowania wszelkich zaległości związanych z opłatami za studia.
  2. Prosi się studentów o weryfikację dokonywanych wpłat widocznych na indywidualnym koncie studenta USOS.
  3. Studenci chcący odebrać nadpłatę widoczną w USOS-ie powinni złożyć wniosek o zwrot wraz z podaniem nr. konta bankowego na który ma być dokonany przelew.

Wniosek zeskanowany wraz z własnoręcznym podpisem studenta można wysłać mailowo na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w punkcie podawczym/portierni w bud.58

OPŁATY CZESNEGO ZA SEMESTR ZIMOWY W ROKU AKADEMICKIM 2023-2024

Opłatę za studia (czesne) jak również pozostałe wpłaty studenci dokonują na nowe indywidualne konto studenckie, które jest widoczne w USOS-ie (konta uległy zmianie od tego semestru 2023/2024 zima).

Harmonogram:

  • opłaty za semestr w USOS-ie będą widoczne około 15.03.2024 r.
  • rozliczenie płatności odbywa się do końca każdego miesiąca z wyłączeniem płatności ratalnych (do połowy kolejnego miesiąca)
  • wnioski o raty należy składać do 15.03.2024 r. (po tym terminie wnioski nie będą przyjmowane!)

Wnioski należy składać osobiście w biurze podawczym wydziału lub wysyłając skan z własnoręcznym podpisem pocztą elektroniczną na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz wszystkie załączniki (zarządzenia i decyzje) dotyczące opłat wydziałowych klikając na link poniżej.

folder Opłaty wydziałowe - zarządzenia i decyzje

Pozostałe uwagi

  1. Fakturę VAT wystawia się nie później niż siódmego dnia od daty wpłaty na rachunek bankowy Akademii. Wynika to z § 9 ust. 1 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. w sprawie m.in. wystawiania faktur (Dz. U. nr 212, poz. 1337) informacja w Dziekanacie Wydziału pokój nr 5.
  2. Indywidualny rachunek bankowy studenci mogą wygenerować w systemie USOS.
  3. Pamiętać należy, że skrót Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji to „WIG”.