Zapraszamy do oddawania krwi w naszej uczelni. Terminy są następujące: 2.11 - dwa krwiobusy; 3.11 - dwa krwiobusy; 4.11 - jeden krwiobus; 5.11 - jeden krwiobus. Miejsce akcji - koło stadionu. Zapisy prowadzi p. kpt. Paweł Żałoba mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Krwiodawców zaprasza organizator - Zarząd Klubu HDK. JESTEŚ ZDROWY - POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM !!!

W dniu 12.10.2020 odbędzie się zorganizowane honorowe oddawanie krwi na potrzeby lecznictwa. Miejsce akcji - przy budynku 53 (WIG). Rozpoczęcie akcji - godz. 9.00. Krwiodawców zaprasza organizator - Zarząd Klubu HDK. JESTEŚ ZDROWY - POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM !!! Chętni będę zapisywani do kolejki przez p. kpt. P. Żałobę po napisaniu maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo w okresie wakacyjnym brakuje krwi w szpitalach by można było ratować chorych. Dlatego zwracam się do Państwa o oddawanie krwi na terenie WAT (przy stadionie na terenie SWF). Akcje planowane są w dniach 17, 21, 23 lipca. Zaczynamy o godz. 9.00. Chętni będę zapisywani do kolejki przez p. kpt. P. Żałobę po napisaniu maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam Państwa do oddawania krwi w naszej uczelni, miejsce poboru krwi parkingu przy stadionie (wejście główne od ulicy Kartezjusza), zawsze od godz. 9.00, w następujących terminach: 23.06; 24.06; 25.06. Zgłoszenia chętnych, celem ustalenia kolejki, proszę kierować do p. kpt. Pawła Żałoby na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na te chwilę zapisanych jest ponad 180 chętnych (dodam, iż od początku miesiąca mamy już na liczniku 134 dawców także spodziewamy się w miesiacu czerwcu przekroczyć kolejną barierę 300 krwiodawców/miesiąc). Kadra i pracownicy będą przyjmowani poza kolejnością także proszę nie bać się kolejek. Serdecznie zapraszamy. Najdogodniej wypada środa, gdyż wtedy będą dwa krwiobusy (RCKiK oraz WCKiK) i jest stosunkowo najmniejsze zainteresowanie wzgledem wtorku i czwartku. Krwiodawców zaprasza organizator - Zarząd Klubu HDK. JESTEŚ ZDROWY - POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM !!!

Back to top