Emilia Wasilewska, absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT zdobyła I miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską z geodezji i kartografii w roku akademickim 2018/2019. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz Główny Geodeta Kraju. Nasza absolwentka została doceniona za pracę dotyczącą kalibracji radiometrycznej zobrazowań pozyskanych przez Parrot Sequoia – popularną kompaktową kamerę wielospektralną przeznaczoną dla systemów bezzałogowych, wykorzystywaną m.in. w rolnictwie czy monitorowaniu roślinności. Promotorem pracy był dr inż. Piotr Walczykowski.

Od dnia 15.01.2018 r. rozpoczyna się nabór wniosków na finansowanie prac badawczych służących rozwojowi młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich w Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji. Wnioski można składać do dnia 15.02.2018 r. do sekretarza Rady Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji pani Sylwii Burdyńskiej.

APPIUS Inżynieria Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Asystent projektanta. Miejsce wykonywania pracy: Biuro projektowe na terenie Dzielnicy Białołęka ul. Marywilska 38. Możliwość dostawania godzin do planu zjazdów akademickich. Ilość wakatów - 3.

APPIUS Inżynieria Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Kreślarz AutoCAD. Miejsce wykonywania pracy: Biuro projektowe na terenie Dzielnicy Białołęka ul. Marywilska 38. Możliwość dostawania godzin do planu zjazdów akademickich. Ilość wakatów - 3.

APPIUS Inżynieria Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Inżynier Budowy. Miejsce wykonywania pracy: Biuro projektowe na terenie Dzielnicy Białołęka ul. Marywilska 38. Możliwość dostawania godzin do planu zjazdów akademickich. Ilość wakatów - 3.

APPIUS Inżynieria Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Koordynator Projektów. Miejsce wykonywania pracy: Biuro projektowe na terenie Dzielnicy Białołęka ul. Marywilska 38. Możliwość dostawania godzin do planu zjazdów akademickich. Ilość wakatów - 3.

Jesteśmy kilkuosobową prężnie działająca firmą z młodym zespołem. Biuro mieści się w Wołominie, a prace realizujemy na terenie powiatu wołomińskiego i m. st. Warszawy. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy studenta ostatniego roku geodezji do pracy na stanowisko geodeta.

Poszukujemy nauczyciela przedmiotów zawodowych budowlanych do Zespołu Szkół nr 23 w Warszawie. Treść ogłoszenia w więcej.

Back to top