Współpraca - Umowa z miesięcznikiem Geodeta10 czerwca 2011r. w siedzibie GEODETY odbyło się podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Wydziałem Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie a redakcją miesięcznika. Umowa dotyczy współpracy w zakresie wymiany doświadczeń, a także konsultacji dydaktycznych i naukowych w zakresie szeroko pojętej geodezji i kartografii. Obejmie między innymi popularyzację osiągnięć Wydziału na łamach GEODETY i portalu Geoforum.pl oraz promowanie czasopisma wśród nauczycieli i studentów WAT.

Ze strony Wydziału umowę podpisał dziekan prof. Ireneusz Winnicki, miesięcznik GEODETA reprezentowała redaktor naczelna Katarzyna Pakuła-Kwiecińska.

GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) jest największym i najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp. Dostarcza Czytelnikom informacji na temat najnowszych rozwiązań technicznych stosowanych w kraju i za granicą, informuje o pracach polskich naukowców, zmianach w prawie oraz sytuacji panującej na krajowym rynku geoinformacji. Nie ucieka od tematów trudnych i spraw bulwersujących środowisko. Jest jedynym niezależnym pismem w naszej branży. Ukazuje się od czerwca 1995 roku.


Dociera do około 9 tysięcy czytelników

Wydawca: Geodeta Sp. z o.o.

Redakcja:
02-541 Warszawa
ul. Narbutta 40/20
tel./faks (0 22) 849-41-63, 646-87-44
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.