Drodzy Studenci! Dzisiaj rozpoczęła się budowa nowego budynku szkolno-laboratoryjnego przeznaczonego dla studentów naszego Wydziału. Dzięki temu już niedługo będziecie mieli Państwo okazję uczyć się w nowoczesnych salach laboratoryjnych oraz poznawać arkana sztuki geodezji, pracując na najnowszym dostępnym na rynku sprzęcie. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom Wydziału za pomoc w realizacji tej wspaniałej inwestycji.

Do 30.06.2020 r. trwa I ETAP REKRUTACJI na studia wojskowe w Wojskowej Akademii Technicznej! Kliknij w plakat w "więcej..." aby zobaczyć informacje szczegółowe. Linki bezpośrednie: https://www.wat.edu.pl/rekrutacja-na-studia-wojskowe-2020/ lub IRK https://wat-irk.wat.edu.pl/

Tytuł zawodowy Inżynier Europejski (EUR ING) jest międzynarodowym certyfikatem zawodowym inżyniera, akceptowanym w wielu krajach europejskich, wprowadzonym w 1987 r. W Polsce tytuł „Eur Ing” nadawany jest od 1992 r. Tytuł ten przyznawany jest przez FEANI (Féderation Européenne d’Associations Nationales d’Ingenieurs Europejska Federacja Krajowych Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych) zrzeszającą stowarzyszenia inżynierskie z 27 krajów, po jednym z każdego kraju.

Miesięcznik „Builder” od lat prowadzi program edukacyjny „Builder for the Future”, który wspiera młodych architektów i inżynierów budownictwa w poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy oraz umiejętności i kompetencji. W ramach programu organizowane są ogólnopolskie konkursy – Konkurs dla Młodych Architektów i Konkurs dla Młodych Inżynierów.

Informujemy, że w ramach ministerialnego programu "Katedra Ad Hoc" wkrótce odbędzie sie cykl wykładów, który wygłosi Prof. Andrzej S. Nowak - Department of Civil Engineering, Auburn University, USA. Cykl wykładów nosi tytuł: Reliability of Structures. Wykłady będą odbywały się w terminach: 16.05.2018r. godz. 8.30-13.00; 06.06.2018r. godz. 8.30-13.30. Następne terminy spotkań będą zamieszczane sukcesywnie. Miejsce: sala 110 budynek 58 (sala Rady Wydziału). W więcej znajduje się tematyka wykładów.

Back to top