BUILDER - wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, będący na rynku od 19 lat, w maju 2017 r. ogłosił ogólnopolski Konkurs dla Młodych Inżynierów Budownictwa o charakterze otwartym - I edycja 2017-2018 (KDMI-2017).

Konkurs ten wspiera studentów wydziałów budownictwa oraz młodych inżynierów w ich twórczym, zawodowym rozwoju, wyłania autorów najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektów, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie będące studentami I i II stopnia studiów o kierunku budownictwo lub pokrewnych na uczelniach państwowych i prywatnych oraz absolwenci tych wydziałów niezależnie od miejsca zatrudnienia, w wieku do 34 roku życia włącznie. Na stronie:  http://buildercorp.pl/2017/08/18/rejestracja-kdmi-i-edycja/ został uruchomiony formularz rejestracyjny KMDI-2017: rejestracja do końca grudnia 2017 r., złożenie prac konkursowych do marca 2018 r. Organizator Konkursu dopuszcza zgłoszenie prac studenckich (np.semestralnych, zaliczeniowych, realizowanych w ramach kół naukowych itp.) wykonywanych pod kierunkiem nauczyciela akademickiego (lub promotora).

Prace te muszą być zgodne z zadaniami konkursowymi, a przed złożeniem na konkurs uzupełnione o rozwiązania materiałowe i technologiczne wskazane przez Partnerów konkursu.W przypadku zgłoszenia takich prac konieczne jest złożenie pisemnej zgody nauczyciela akademickiego/promotora. Informacji o KDMI udziela Paweł Majewski, koordynator konkursu - tel. 505 169 205, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje i materiały TUTAJ.