List dziekana do Studentów studiów cywilnych i Podchorążych
Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT

Drodzy Studenci,
Wszyscy w kraju i na świecie są poszkodowani skutkami pandemii koronawirusa, a Wy w szczególności. Wasze wspaniałe „życie studenckie” zostało drastycznie przytłumione. Nie spotykacie się ze swoimi koleżankami i kolegami ani w klubach, ani w akademikach, ani w pubach, ani co najgorsze na Naszej Uczelni. Zajęcia, te które mogą być oczywiście realizowane, są przeprowadzane zdalnie. Patrząc na dzisiejszą frekwencję wykładu z fotogrametrii (ponad 95 %), który prowadziłem przy wykorzystaniu platformy Microsoft Teams sądzę, że już się stęskniliście za Wydziałem. Wszystkie zajęcia, które z racji swojego charakteru nie mogą być przeprowadzone teraz, na pewno zrealizujemy w terminie późniejszym - nie martwcie się o to.

23 marca, w wieku 85 lat, odszedł od nas po długiej i ciężkiej chorobie prof. dr hab. inż. Bogdan Ney - wybitny naukowiec, wieloletni dyrektor Instytutu Geodezji i Kartografii oraz członek wielu gremiów geodezyjnych. Od 2002 roku był członkiem rzeczywistym PAN. Profesor Ney w latach 1991-1997 był profesorem na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT, gdzie do dnia dzisiejszego jest bardzo ciepło wspominany przez współpracowników i ówczesnych studentów. Prowadził wykład z rachunku wyrównawczego.

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce firma BUDIMEX zaprasza wszystkich studentów oraz wykładowców Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji na największe wydarzenia dla przyszłych inżynierów - AKADEMIĘ BUDIMEX. To wydarzenie skierowane do studentów, chcących poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne wskazówki najlepszych inżynierów z branży. To też wyjątkowa szansa zawalczenia o miejsce w programie praktyk Budimex, będących startem do kariery w budownictwie. Spotkanie odbędzie się 13.03.2018 o godz. 10.00 w sali kinowej Klubu WAT (gen. Witolda Urbanowicza 25a, 01-476 Warszawa). Zarejestruj się już dziś na wydarzenie. Więcej informacji na stronie www.akademiabudimex.pl.

Back to top