STB BUDOWNICTWO jest spółką wykonawczą działającą w ramach grupy firm pod parasolem STB KONCEPT. Zajmuje się generalnym wykonawstwem projektów inwestycyjnych sklepów wielkopowierzchniowych oraz parków handlowych.

STB Budownictwo

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier ds. ofertowania

Miejsce pracy: Wołomin

Zakres zadań:

  • Analizowanie dokumentacji projektowej i dokumentów przetargowych,
  • Sporządzanie przedmiarów budowlanych i tworzenie tabel budżetowych,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych,
  • Analizowanie otrzymanych ofert i sporządzanie zestawień porównawczych,
  • Wsparcie Kierownika Działu w negocjacjach techniczno-handlowych,
  • Poszukiwanie podwykonawców i prowadzenie branżowej listy podwykonawców i dostawców,
  • Współpraca z Kierownikami Budów i Inżynierami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, dokumentacji projektowej i dokumentów formalno-prawnych,
  • Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,
  • Obsługa MS Office, w szczególności dobra znajomość MS Excel,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • Skrupulatność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Więcej informacji o nas:

www.stbkoncept.pl

www.stbbudownictwo.pl