Firma Extrea S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisko: Produkt Inżynier. Miejsce pracy: Warszawa.

Podstawowe obowiązki:
- współpraca z biurami projektowymi
- doradztwo techniczne obejmujące produkty z asortymentu firmy,
- wykonywanie obmiarów na podstawie dokumentacji technicznej,
- przygotowywanie dokumentacji techniczno-projektowej w środowisku CAD,
- prowadzenie szkoleń produktowych wewnętrznych oraz na budowach,
- wsparcie dla działu handlowego i wycen w zakresie proponowanych rozwiązań,
- kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie jej produktów
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo (mile widziani również absolwenci techników budowlanych, studenci ostatniego roku lub studiów zaocznych),
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. aplikacji AutoCad, Robot, Axis ,MS Office),
- samodzielność, systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
- atrakcyjne warunki finansowe,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń, -zdobycie praktyki do uprawnień budowlanych