Firma Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty poszukuje osóby do pracy na stanowisko: Projektant branży mostowej. Miejsce pracy: Warszawa Annopol.

Firma Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty zajmuje się budownictwem infrastrukturalnym w funkcji generalnego wykonawcy na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Jesteśmy przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji - działamy nieprzerwanie od 1992r. Mamy duże doświadczenie w kompleksowych realizacjach obiektów budownictwa mostowego, specjalistycznych konstrukcji inżynierskich oraz budownictwa energetycznego.

Obowiązki:
- wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta
- nadzór nad pracą podległych asystentów
- weryfikację dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej
- nadzór nad realizacją projektów od etapu koncepcyjnego aż do realizacji
- wykonywania obliczeń konstrukcji stalowych i żelbetowych
- uzyskiwanie warunków technicznych, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych
- współpraca z podwykonawcami

Wymagania:
- tytuł magistra inżyniera budownictwa
- uprawnień do projektowania w specjalności mostowej
- min. 2 lata w doświadczenia w projektowaniu konstrukcji (po zdobyciu uprawnień)
- praktyczna znajomość norm projektowych PN i EN oraz stosownych rozporządzeń
- dobra znajomość AutoCad
- biegła znajomość programów wspomagających projektowanie np. Midas, Robot
- czynne prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność oraz samodzielność
- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
- pakiet socjalno - szkoleniowy
- możliwość doskonalenia języka angielskiego na kursach zorganizowanych w firmie