Już 21.10.2019 r. od godziny 9:00 w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy, odbędą się ogólnopolskie bezpłatne warsztaty 4FUTUREDAY – Dzień Młodego Architekta i Młodego Inżyniera.

Całodniowe warsztaty przeznaczone są dla studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem lub architekturą. Inauguracyjne warsztaty odbędą się w sali premierowej Multikina, a we foyer Multikina będą się odbywały konsultacje z architektami i doradcami technicznymi firm – Partnerami programów Builder for the Young Architects oraz Builder for the Young Engineers w zakresie projektowania oraz zastosowania materiałów i technologii dla budownictwa i architektury. Podczas wydarzenia młodzi architekci i inżynierowie otrzymają odpowiedź na pytania:

  • Jakie są trendy w sektorze budownictwa?
  • Jak wyglądał rynek pracy i poszukiwania w przeszłości?
  • Jaka jest obecna rzeczywistość rynku pracy dla inżynierów i architektów?
  • Jak wygląda sytuacja na rynku pracy?
  • Jak rozpocząć budowanie kariery?
  • Jak szukać pracy? Praktyczne wskazówki

Podczas 4 Future Day odbędzie się także bezpłatne szkolenie BIM, w ramach którego uczestnicy poznają BIM, jako otwartą platformę, dającą możliwość współpracy obydwu środowisk - inżynierów budownictwa oraz architektów. W ramach warsztatów odbędą się ćwiczenia z poszczególnych obszarów dotyczących współpracy projektowej:

  1. architektura i konstrukcja,
  2. koordynacja międzybranżowa,
  3. wykorzystanie komponentów BIM

Za udział w 4 Future Day oraz w warsztatach BIM każdy uczestnik otrzyma dwa imienne certyfikaty. Warto zabrać ze sobą cv, ponieważ we foyer Multikina będzie można odwiedzić strefę kariery.

PROGRAM WYDARZENIA: http://builder4future.pl/2019/10/01/42182/
REJESTRACJA NA 4 FUTURE DAY: http://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/101

Back to top