• baner01
  • baner02
  • baner03
  • baner04
  • baner05
  • baner06
  • baner07
  • baner08
  • baner09

Czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu budownictwa? Interesujesz się organizacją budowy, urbanistyką/architekturą lub zrównoważonym budownictwem? Chcesz uczyć się od najlepszych i podglądać ich pracę? Jeśli tak to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji wraz z firmą WARBUD zapraszają do udziału w II edycji międzynarodowego konkursu „The Trail - wyobraź sobie branżę budowlaną przyszłości".

Więcej informacji na temat konkursu i współpracy z firmą Warbud znajdą Państwo w liście skierowanym przez z-ca dyrektora Biura Technicznego WARBUD SA – Pana Jacka Boruca:

Szanowny Panie Dziekanie,

Kwestia, w sprawie której się zwracam pozostaje dla nas wyjątkowo istotna. W trakcie kontaktów i współpracy, za która przy tej okazji oczywiście serdecznie dziękuję, stale przewija się z naszej strony idea współpracy ze studentami na gruncie rzeczywistych projektów. Naszym zdaniem mamy w tym roku sposobność zaproponowania ciekawego, jak sądzimy, rozwiązania w postaci propozycji udziału zespołów studenckich w konkursie organizowanym przez jedną z największych firm z branży budowlanej – Vinci Construction.
The Trail – szczegóły, do których zachęcamy, znaleźć można w linku https://www.warbud.pl/pl/kariera/the-trail – to konkurs z trzema niezależnymi pomysłami związanymi z organizacją budowy, urbanistyką/architekturą oraz zrównoważonym budownictwem. Jesteśmy przekonani, że termin ogłoszenia i zakończenia konkursu umożliwia zaproponowanie studentom wykorzystania w nim prac semestralnych z części przedmiotów.

Co chcielibyśmy zaproponować.
Deklarujemy chęć współpracy z nauczycielami akademickimi i konkretnymi zespołami studentów. Możemy zaproponować nasze budowy jako swoiste poligony lub źródła informacji i danych (np. modele BIM), nasze doświadczenie, gdy uznane to zostanie za pomocne.

Zależy nam na podjęciu próby uczestnictwa w tworzeniu tematów rozwiązywanych przez Studentów także na zajęciach dydaktycznych i zachęcenia ich do zmierzenia się z realnymi problemami lub pracy na rzeczywistych przykładach.

Konkurs, wbrew pozorom, nie stawia wielkich wymagań w stosunku do oczekiwanych opracowań. Liczy się bardziej pomysł i chęć wykazaniem się twórczą współpracą.

Mam nadzieję, że spotka się to z zainteresowaniem i wsparciem.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Jacek Boruc
z-ca dyrektora Biura Technicznego WARBUD SA

W imieniu własnym jak i organizatorów oraz WARBUD SA serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
Dziekan Wydziału
oraz
Pani mgr inż. Marlena Niedziałek – Opiekun KNS Budownictwo

Back to top