Studentka Wojskowej Akademii Technicznej Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji sierż. pchor. Kinga Reda zwyciężyła w Warszawskiej Triadzie Biegowej. Reprezentantka WAT zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji kobiet w formule 5 km - 5 km - 10 km.

Zakończyła się realizacja międzynarodowego projektu ATC NATO G.5439 (NATO/33-215/2018/WAT) zatytułowanego: Critical Infrastructure Protection - Best Practices and Innovative Methods of Protection wykonywanego w latach 2018-2019 ramach programu Science for Peace and Security (SPS).

20 listopada 2019r. krew oddawaliśmy dla Oliwii, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 150 w Warszawie. Krew oddawali podchorążowie, kadra WAT oraz rodzice uczniów i kadra SP nr 150. Przed specjalistycznym autobusem do poboru krwi ustawiła się długa kolejka.

W imieniu organizatorów GIS w Stolicy chciałabym zaprosić na tegoroczne wydarzenie, które odbędzie się 29 listopada w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 4. GISday jest cyklicznym światowym popularnonaukowym wydarzeniem promującym Systemy Informacji Geograficznej. Impreza zadebiutowała w 1999 roku w Stanach Zjednoczonych i z każdym rokiem rozszerzała swoje horyzonty. Pierwsza edycja warszawskiego GISday’a pod nazwą „GIS w Stolicy” odbyła się w roku 2012.

Absolwenci kierunku budownictwo Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT, którzy ukończyli, bądź ukończą studia w okresie od roku akademickiego 2017/2018 do roku akademickiego 2022/2023, wraz z dyplomem ukończenia studiów otrzymają dokument stwierdzający uzyskanie akredytacji europejskiej dla tego kierunku i staną się certyfikowanymi inżynierami lub magistrami inżynierami zgodnie z europejską akredytacją programów studiów.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k.poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Zakupów. Siedziba firmy: ul. Lwowska 6/7, 00-658 Warszawa. Miejsce zatrudnienia: okolice Warszawy. Numer referencyjny: SDZ/07/2017

Back to top