Folder Dyplomy i wyróżnienia

pdf Podziękowania dla W. Dornowskiego z MNiSW

List z podziekowaniami dla Wojciecha Dornowskiego za udział w pracach zespołu ewaluacji Komitetu Ewaluacji Jednostek Naukowych od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Jarosława Gowina.

pdf Wyróżnienie rozprawy doktorskiej - mjr dr inż. Bartłomiej Pieńko

Dyplom wyróżnienia dla Pana mjr dr inż. Bartłomieja Pieńko za wykonanie rozprawy doktorskiej pt. "Mechanizm formowanie się odłamów w elementach konstrukcyjnych schronu" Dyrektor Departamentu Infrastruktury MON - płk mgr inż. Dariusz Ryczkowski, Warszawa, X.2017r.

pdf Wyróżnienie pracy mgr I miejsce WAT

Dyplom dla Pani mgr inż. Anny Jancy za zajęcie I miejsca w konkursie Rektora na najlepszą pracę dyplomową studiów drugiego stopnia w roku akademickim 2015/2016 w WAT - "Metody projektowania i analizy wytężenia elementów i konstrukcji sprężonych".

pdf Zaświadczenie - Technologia i projektowanie betonu

Zaświadczenie dla Pana dr inż. Mirosława Kwolka za ukończenie kursu - Technologia i projektowanie betonu zorganizowanego przez Instytut Techniki Budowlanej.

pdf Wyróżnienie pracy mgr I miejsce Wydział

Dyplom uznania dla Pana mgr inż. Pawła Staromłyńskiego za wykonanie najlepszej magisterskiej pracy dyplomowej na kierunku Budownictwo w roku akademickim 2014/2015.

pdf Wyróżnienie pracy mgr III miejsce WAT

Dyplom dla Pana mgr inż. Pawła Staromłyńskiego za zajęcie III miejsca w konkursie Rektora na najlepszą pracę dyplomową studiów drugiego stopnia w roku akademickim 2014/2015 w Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego.