WYKŁADOWCY WYDZIAŁU

Aby uzyskać konto w systemie OnTheHub dawny (ELMS - MSDN AA) umożliwiające generowanie kluczy i pobranie oprogramowania firmy Microsoft proszę wysłać email ze swojego konta watowskiego! (domena wat.edu.pl) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia z innych kont niż uczelniane będą ignorowane przez administratora systemu, bez informowania zamawiającego.

W emailu proszę umieścić jako załącznik wypełniony formularz - do pobrania document Wniosek o założenie konta w ELMS - wykladowca (32 KB) . W tytule email proszę wpisać następującą frazę: swoje Imię i Nazwisko ELMS wykładowca. Źle wypełniony formularz eliminuje zamawiającego z procesu zakładania konta w ELMS.

Licencją MSDN AA są objęci tylko pracownicy Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji zajmujący się badaniami lub dydaktyką (zatrudnieni na umowę o prace).

W razie wystąpienia problemów proszę kontaktować się z administratorem systemu ELMS Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (+48) 261-83-74-21.

ZOBACZ INFORMACJE O MSDN AA I PORADNIK UŻYTKOWNIKA ELMS (VIDEO)

Logowanie do strony ELMS