STUDENCI WYDZIAŁU

Aby uzyskać konto w systemie OnTheHub dawny (ELMS - MSDN AA) umożliwiające generowanie kluczy i pobranie oprogramowania firmy Microsoft proszę wysłać email ze swojego studenckiego konta watowskiego! (domena student.wat.edu.pl) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia z innych kont niż uczelniane będą ignorowane przez administratora systemu, bez informowania zamawiającego.

Informacje dotyczące studenckiego konta pocztowego do uzyskania - TUTAJ.

W emailu proszę umieścić jako załącznik wypełniony formularz - do pobrania document Wniosek o założenie konta w ELMS - student (32 KB) . W tytule email proszę wpisać następującą frazę: swoje Imię i Nazwisko ELMS student. Źle wypełniony formularz eliminuje zamawiającego z procesu zakładania konta w systemie.

Licencją MSDN AA są objęci wszyscy studenci stacjonarni i niestacjonarni Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji.

W razie wystąpienia problemów proszę kontaktować się z administratorem systemu ELMS Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (+48) 261-83-74-21.

ZOBACZ INFORMACJE O MSDN AA I PORADNIK UŻYTKOWNIKA ELMS (VIDEO)

Logowanie do strony ELMS