Po ubiegłorocznym sukcesie (6. miejsce w rankingu tygodnika Perspektywy) z wielką przyjemnością przekazujemy kolejną dobrą wiadomość. W klasyfikacji prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych 2015 tygodnika WPROST kierunek Budownictwo prowadzony w Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie, zajął 5 miejsce(!) spośród wszystkich polskich uczelni akademickich kształcących studentów na tym kierunku.

Uzyskany wynik jest znaczący z uwagi na fakt, że w tym konkursie jury tworzą sami pracodawcy. Na podstawie ich wskazań tworzona jest lista dziedzin, w których absolwenci są najbardziej poszukiwani i w ramach każdej z nich lista uczelni, które w oczach pracodawców kształcą najlepiej. Naszym studentom gratulujemy dobrego wyboru. Absolwentom dziękujemy za godne reprezentowanie wydziału i uczelni. A kandydatów na studia, zarówno uczniów liceów i techników, jak i absolwentów studiów pierwszego stopnia, zapraszamy do skorzystania z oferty dydaktycznej naszego Wydziału.