Drodzy Studenci. Oddajemy do Waszej dyspozycji drugą edycję bezpłatnych kursów e-learningowych przygotowanych specjalnie dla Was.

Pierwszy kurs - „Metody i narzędzia wizualizacji geodanych” - to 6 oddzielnych modułów przedstawiających różne narzędzia prezentacji geodanych, poznanie których umożliwi Wam przedstawianie swoich danych przestrzennych i wyników analiz w nowoczesnej formie. Znajdziecie go TUTAJ.

Drugi kurs - „Zastosowanie UML (Unified Modeling Language) w obszarze informacji geograficznej” - to 3 moduły podstawowej wiedzy na temat języka UML, opracowywania schematu aplikacyjnego UML zgodnie z normami ISO 19100 oraz implementacja i wdrożenie bazy danych przestrzennych PostgreSQL. Znajdziecie go TUTAJ.

Kursy są przygotowane w sposób prosty, pomagający utrwalać wiedzę krok po kroku, praktycznie prowadzący kursanta za rękę. Trzeba się bardzo postarać, żeby ich nie zrobić. Zajrzyjcie tam, a zobaczycie, że nauka może być przyjemna. Co więcej, to czego się nauczycie na kursach ułatwi Wam wykonanie wielu ćwiczeń na zajęciach. A dla osób, które podejmą się tego zadania nasi wykładowcy przygotowali bonusy na różnych przedmiotach – bądźcie czujni, to się Wam może opłacić.

Pod powyższymi linkami znajdziecie informacje o tym jak zapisać się na kurs oraz jakie warunki należy spełnić, aby go zaliczyć i uzyskać zaświadczenie o ukończeniu kursu. Pamiętajcie: ukończenie kursów to nie tylko poszerzenie wiedzy zdobywanej na zajęciach. Ale to także dodatkowe, jakże konieczne dzisiaj, wpisy w CV.

Kursy ruszają 15.10.2020 r., ale zapisać możecie się już dzisiaj.

Zapraszamy!