Obniżenie wysokości opłat pobieranych od studentów w semestrze zimowym r. a. 2020/2021. Zgodnie z Decyzją Rektora Wojskowej Akademii Technicznej (Nr 373/RKR/2020 z dnia 10 listopada 2020 r.), w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 obniża się o 25% wysokość następujących opłat pobieranych od studentów:

1. za semestr studiów na studiach niestacjonarnych;

2. za powtarzanie semestru studiów.

Opłaty, o których mowa, wniesione w dotychczas obowiązującej wysokości, będą zwracane albo zaliczane na poczet przyszłych lub należnych niewniesionych innych opłat. Zwrot nadpłaty wymaga złożenia przez studenta wniosku, z podaniem numeru konta. Wnioski skierowane do Rektora WAT z prośbą o zwrot nadpłaty należy składać w Dziekanacie lub przesłać podpisane i zeskanowane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że został opublikowany nowy cennik uwzględniający obniżenie opłat czesnego - link TUTAJ. Prosimy wszystkich studentów o zapoznanie się z informacją o wysokości opłaty w systemie USOS.