Studenckie Koło Naukowe Budownictwa „KNS Budownictwo” serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane działalnością w kole na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 15.10.2018 r. o godz. 15.10 w sali 104/53.

W ramach działalności w „KNS Budownictwo” studenci będą mieli możliwość poszerzenia wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu interesujących ich działów budownictwa poprzez:

• organizację seminariów naukowych i paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów oraz przedstawicieli wiodących firm budowlanych ;

• uczestnictwo w konferencjach naukowych, szkoleniach, warsztatach rozwijających umiejętności analitycznego myślenia;

• udział w konkursach budowlanych.

Jeśli jesteś kreatywny, masz głowę pełną pomysłów, nie boisz się nowych wyzwań, drzemią w Tobie duże pokłady energii, chcesz się rozwijać i poszerzać swoją widzę – to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie! Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w spotkaniu a są zainteresowane działalnością w kole prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na spotkanie
Członkowie KNS z Opiekunem