Dzisiaj tj. 24.09.2018r. zakończyła się modernizacja serwisu Centrum Pobierania Plików (CPP). Ze starej strony zaimplementowane zostały najważniejsze komponenty, moduły i szata graficzna oraz konta studentów i wykładowców wraz z ich hasłami. Ponieważ jest to pierwsze uruchomienie strony w tej wersji programowej mogą zaistnieć pewne niedociągnięcia lub błędy, które sukcesywnie (po zgłoszeniach) będą usuwane i poprawiane.

Najważniejsze komponenty tzn. kalendarz studenta i repozytorium plików różnią się trochę od poprzednich wersji interfejsem administracyjnym (informacja dla wykładowców), ale są intuicyjne w obsłudze i nie powinny sprawić kłopotu. Jeżeli będą występowały jakieś błędy lub coś będzie nie jasne w działaniu strony prosimy o kontakt telefoniczny lub email z administratorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Za jakiś czas zostaną stworzone nowe pliki Pomocy CPP, w których dokładnie zostaną przedstawione i opisane podstawowe informacje z obsługi panelu administracyjnego wykładowcy poszczególnych działów serwisu.