Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamiają, że w dniu 04.07.2019r, o godz.12.00, w sali Rady Wydziału (budynek 58, sala 110), przy ul. gen. S. Kaliskiego 2 w Warszawie odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Grzegorza Jakubowskiego. Temat rozprawy: „Metodyka wielokryterialnej analizy i wyboru technologii i organizacji budowy mostów składanych”. Promotor: prof. dr hab. inż. Tadeusz Kasprowicz. Recenzenci: dr. hab. inż. Janusz Szelka - pdf Zobacz recenzje (186 KB) ; dr. hab. inż. Roman Marcinkowski - pdf Zobacz recenzje (259 KB) . Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej WAT,  ul. gen. S. Kaliskiego 19. pdf Streszczenie (138 KB) rozprawy doktorskiej i recenzje zostały zamieszczone na  wydziałowej stronie internetowej.