1. dr inż. Sławomir PIETREK, prof. WAT – przewodniczący RdK
  2. dr inż. Agata ORYCH – z-ca przewodniczącego RdK
  3. płk dr inż. Paweł KAMIŃSKI – z-ca Dziekana
  4. dr hab. inż. Damian WIERZBICKI, prof. WAT
  5. ppłk dr inż. Mieczysław PIECHOTA
  6. prof. dr hab. inż. Wojciech WILKOWSKI
  7. dr inż. Piotr WALCZYKOWSKI
  8. kpt. dr inż. Marek WYSZYŃSKI
  9. dr inż. Andrzej WOLNIEWICZ
  10. dr inż. Grzegorz ROGOJSZ
  11. dr inż. Aleksandra BĄK
  12. dr inż. Marcin MAŁEK
  13. mgr Jacek SZCZYGŁOWSKI
  14. sierż. pchor. Mateusz LISEK
  15. Edyta HREHOROWICZ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I. Terminy posiedzeń wydziałowej Rady ds. kształcenia w roku akademickim 2020/2021

  • 24 wrzesień 2020 r.
  • 22 październik 2020 r.
  • 19 listopad 2020 r.
  • 17 grudzień 2020 r.
  • 21 styczeń 2021 r.
  • 18 luty 2021 r.
  • 18 marzec 2021 r.
  • 22 kwiecień 2021 r.
  • 20 maj 2021 r.
  • 17 czerwiec 2021 r.
  • 16 wrzesień 2021 r.

Back to top