Zapraszamy do udziału w X Jubileuszowym Ogólnoplskim konkursie prac dyplomowych z zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformatyki dla studentów wyższych uczelnii, który odbędzie się 25.05.2018 r. na Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego, ul. gen. W. Urbanowicza 2, Warszawa pod patronatem Dziekana Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji WAT oraz Przewodniczącego Zarządu Oddziału Kartograficznego Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Wymagania formalne:
• mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe z zakresu kartografii i geoinformacji realizowane w roku akademickim 2017/2018
• mogą zostać zgłoszone maksymalnie dwie prace danego opiekuna
• prezentację pracy należy przygotować w formie posteru (format 70x100 cm)
oraz w formie 5-minutowej prezentacji

Termin i forma zgłoszenia:
• Termin zgłoszenia prac do konkursu - 15.05.2018 r.
• Formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ

Kryteria oceny:
• Oryginalność problemu naukowego
• Wskazanie utylitarnego celu pracy
• Zastosowane metody wizualizacji kartograficznej
• Walory graficzno-estetyczne prezentowanego posteru
• Sposób werbalnej prezentacji posteru przez autora (czas prezentacji ok. 5 minut)

Komitet Organizacyjny: dr inż. Marta Kuźma, mgr inż. Zofia Bałdysz, mgr inż. Damian Kiliszek, mgr inż. Jakub Wabiński, Paulina Gajownik