• baner01
  • baner02
  • baner03
  • baner04
  • baner05
  • baner06
  • baner07
  • baner08
  • baner09
  • baner10
  • baner11

Z przyjemnością informuję, iż w związku z podpisaniem przez WAT centralnej umowy na oprogramowanie firmy MathWorks - MATLAB i Simulink, od dnia 01.02.2017 r. (wstępnie do 31.01.2018 r.) jest ono dostępne dla wszystkich pracowników i studentów WAT.

Licencja Total Academic Headcount (TAH) license umożliwia wykorzystanie oprogramowania w celach dydaktycznych, a także do realizacji prac dyplomowych, projektów i prowadzenia badań naukowych, z zastrzeżeniem, że są one niekomercyjne.

MATLAB® to środowisko programistyczne przeznaczone do rozwijania algorytmów, wizualizacji i analizy danych oraz prowadzenia obliczeń numerycznych więcej szczegółowych informacji dotyczących samego oprogramowania znajdą Państwo w linkach poniżej w części "Informacje dodatkowe".

Procedura pozyskania kluczy licencyjnych:

Studenci i doktoranci niebędący pracownikami WAT

Klucze licencyjne dla studentów dostępne są na stronie internetowej WAT: http://www.wat.edu.pl/?page_id=9188 (Strona główna -> Rozwój -> Dystrybucja Oprogramowania). Studenci aktywują się przydzielonym kluczem aktywacyjnym.

Pracownicy PJO WAT

Klucze pracownicze dystrybuowane są przez wydziałowych     administratorów licencji - w odniesieniu do Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji, Wydziałowym Administratorem Licencji  oprogramowania MATLAB i Simulink jest por. Paweł MUZOLF (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 662370717, Katedra Budownictwa Komunikacyjnego i Inżynierii Wojskowej p. 112/57).

 

W związku z koniecznością rejestrowania wydanych kluczy, pracowników WIG zainteresowanych pozyskaniem klucza licencyjnego bardzo proszę o:

1) Wypełnienie wiosku ( pdf w załączeniu (671 KB) )

Uwaga: We wniosku należy dodatkowo zaznaczyć, iż są Państwo pracownikami WIG, zobowiązują się Państwo do wykorzystywania oprogramowania zgodnie z warunkami licencji - w szczególności niekomercyjne wykorzystanie (warunki licencji trzeba będzie i tak zaakceptować podczas procesu instalacji), nieudostępniania kluczy osobom trzecim.

2) Dostarczenie wypełnionego wniosku osobiście do mnie lub przesłanie skanu wypełnionego wniosku na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule "klucz MATLAB".

3) Po wypełnieniu wniosku otrzymają Państwo drogą mailową klucz licencyjny umożliwiający 4 instalacje oraz szczegółową instrukcję instalacji oraz pobrania oprogramowania, opracowaną przeze mnie w celu ułatwienia Państwu instalacji oprogramowania. Bardzo proszę o późniejsze potwierdzenie otrzymania wiadomości z kluczem licencyjnym na mój adres mailowy.

Wydziałowy administrator licencji oprogramowania MATLAB i Simulink
por. mgr inż. Paweł Muzolf

Informacje dodatkowe
Obszary zastosowań programu: https://www.mathworks.com/solutions.html

Strona firmy MathWorks poświęcona programowi MALTAB: http://www.mathworks.com/products/matlab/

Dokumentacja programu (HTML oraz PDF): http://www.mathworks.com/help/matlab/index.html

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia webinariów z MATLAB’a. Z uwagi na to, iż jest to jedno z popularniejszych narzędzi wykorzystywanych w WAT staramy się rozpropagowywać wiedzę na jego temat. Docelowo powstanie osobna strona na intranecie z tą tematyką. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia nagranego materiału TUTAJ.

Back to top