APPIUS Inżynieria Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Inżynier Budowy. Miejsce wykonywania pracy: Biuro projektowe na terenie Dzielnicy Białołęka ul. Marywilska 38. Możliwość dostawania godzin do planu zjazdów akademickich. Ilość wakatów - 3.

Stanowisko: Inżynier Budowy - branża drogowa, konstrukcyjno-budowlana

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
• sprawdzanie dokumentacji powykonawczej i wykonawczej,
• pełnienie funkcji Asystenta Inspektora Nadzoru Inwestorskiego,
• przygotowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,
• koordynacja zadań projektowych,
• redagowanie pism i wniosków do opinii i uzgodnień
• telefoniczna i mailowa obsługa klienta,

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie, minimum czwarty semestr studiów wyższych na kierunku budownictwo lub pokrewnym np. geodezja,
• znajomość programów AUTOCAD oraz pakietu MS Office,
• dobra organizacja pracy,
• rzetelność, ambicja, odpowiedzialność,

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• szkolenie w zakresie obsługi programów branżowych,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość zdobywania praktyki zawodowej do uzyskania uprawnień budowlanych w specjalności:
inżynieryjnej drogowej- projektowe i wykonawcze
konstrukcyjno-budowlanych – wykonawcze
elektryczne- projektowe,
sanitarne- projektowe.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• życiorys i list motywacyjny,
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Budynek nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Możliwość pracy na terenie Warszawy i okolic.