• baner01
  • baner02
  • baner03
  • baner04
  • baner05
  • baner06
  • baner07
  • baner08
  • baner09
  • baner10
  • baner11

APPIUS Inżynieria Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko kreślarz / asystent projektanta. Miejsce wykonywania pracy: Biuro projektowe na terenie Dzielnicy Białołęka ul. Modlińska 17 Warszawa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. (Możliwość dostawania godzin do planu zjazdów akademickich.)

Stanowisko: Kreślarz / Asystent Projektanta – branża drogowa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
•    przygotowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,
•    koordynacja zadań projektowych
•    redagowanie pism i wniosków do opinii i uzgodnień
•    telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
Wymagania:
•    wykształcenie średnie lub wyższe (techniczne), minimum czwarty semestr studiów wyższych na kierunku budownictwo
•    znajomość programów AUTOCAD oraz pakietu MS Office,
•    dobra organizacja pracy,
Oferujemy:
•    stabilne warunki zatrudnienia,
•    możliwość rozwoju zawodowego,
•    możliwość zdobywania praktyki zawodowej do uzyskania uprawnień budowlanych w specjalności inżynieryjnej drogowej.
 Wymagane dokumenty i oświadczenia:
•    życiorys i list motywacyjny,
•    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
•    oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Budynek nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Back to top