Miło nam poinformować, że nasza studentka Magdalena Węgrzyn zajęła I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych w zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji.

Magdalena Węgrzyn przedstawiła wyniki swojej pracy inżynierskiej pt. „Opracowanie aplikacji turystycznej z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości”, przygotowanej pod opieką dr hab. inż. Albiny Mościckiej. Tegoroczny konkurs odbył się  19 maja 2017 roku i organizowany był przez Zakład Kartografii i Geomatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W konkursie wzięło udział 18 prac dyplomowych, reprezentujących uczelnie z Poznania, Torunia, Szczecina, Wrocławia, Warszawy i Londynu. Zgodnie z tradycją, że kolejny konkurs organizuje zwycięska uczelnia, Jubileuszowy X Ogólnopolski Konkurs Prac Dyplomowych w zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji będzie organizowany przez Wojskową Akademię Techniczną.