Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji WIG WAT

System e-Dziekanat

Projekt EWINFOTO

Rozkłady zajęć

UWAGA: Rozkłady zajęć zamieszczone na stronie internetowej WIG są informacją bazową i odzwierciedlają układ zajęć w wersji zatwierdzonej przez dziekana WIG na początku semestru. Późniejsze zmiany każdy student i wykładowca powinien śledzić w elektronicznym dziekanacie i tylko tam aktualizowane są rozkłady zajęć. Podstawą zamiany jest zatwierdzony wniosek do dziekana o zamianę zajęć. Powyższa uwaga analogicznie stosuje się do zamieszczonych obciążeń dydaktycznych wykładowców. Aktualne obciążenia sal dydaktycznych należących do WIG posiadają portierzy WIG i z nimi należy ustalać wszelkie zamiany i rezerwacje w obszarze sal.

Inf. o kodach grup

Inf. o kodach przedmiotów

Rozkłady zajęć i składy grup studenckich zamieszczono poniżej. Zobacz klikając na zakładkach.

Doktoranckie-Budownictwo

B1-4X1S/N3